اورَه

سعید رمضانی و نوشته‌هایش

اشتباهِ «فقط دختر با‌‌‌کره می‌‌گیرم»

۴۶ دیدگاه‌ها

 

هشدار: این متن با شفافیت غیرمعمولی نوشته شده.

 

 

تعداد محسوسی از مجردان مذکری که دیده‌ام باور داشتند فقط باید دختر با‌‌‌‌کره گرفت. دقیق‌تر بگویم، از تمام اطرافیانم که این عقیده‌شون رو فهمیده‌م فقط ۳ نفر بوده که با دختر غیربا‌‌‌‌کره ازدواج می‌کردند. که البته ۲ نفرشون رو پیتزا مهمون کرده‌ام(:

اما چرا؟

مهم‌ترین دلیلی که داشتند:

«بعد از ازدواج با احتمال بیشتری می‌ره به یکی دیگه میده(رابطه‌ی جنسی ایجاد می‌کنه)»

 

اما به نظرم حرف مهملیه. چرا؟ با شبیه‌سازی یه بحث، نظرات من رو بخونید.

فقط دقت کنید این بحث شبیه‌سازی شده، بحث شبیه‌سازی شده‌ی بین ۲ خوابگاهی‌اه پسره. حتی تا حدی هم تعدیل شده. مطمئنا از بین خوانندگان مرد این وبلاگ، هیچ کدام اصلا این کلمات را نشنیده‌اند و هیچ‌کدام از این عبارات استفاده نکرده‌اند و صد البته، هیچ کدام قرار نیست با ناموس‌شان از این کارها بکنند((:

تقریبا(با مشابهت ۸۰٪(: ) یکی دو ساعت پیش بحث مشابهی رو با یه هم‌خوابگاهی داشتم. من از ترم اول کارشناسی پیگیر این بحث‌ها بودم و سعی کردم به سمتی که فکر می‌کنم، تغییری رو ایجاد کنم. که البته از نتایجش طرد شدن‌های کوچیک بوده.  یا تاثیر در انتخاب‌هایی که مردان اطرافم انجام می‌دن، چیزی که برام بسی لذت بخش بوده.

امیداورم شبیه‌سازی بحث زیر، کمک کنه تا تعداد مردان بیشتری موقع انتخاب یه زن برای ازدواج، بکارت رو عامل تعیین کننده نگیرن. اگه شما هم مرد هستین و با دختر غیربا‌‌‌‌کره ازدواج می‌کنین، خبر بدین شاید پول و حوصله و زمان و میل بود و اومدم یه پیتزا مهمونتون کردم. اگر هم زن هستین و ترجیحتون اینه قبل ازدواج(دائم) رابطه‌ی جنسی وا‌ژنی با کسی نداشته باشین، بیایین صحبت کنیم. بعید نیست شما اگر پسر بودین هم ترجیحتون دختر با‌‌‌‌کره بود.

راستی احتمالا این مطلب، آغازگر سری مطالبی در این حوزه باشه. اگه دوستش داشتین، پیگیر بقیه‌ش باشین(؛

 

 

 

 • من فقط دختر با‌‌‌‌کره می‌گیرم. بقیه‌شون ممکنه بعد ازدواج با من برن با یکی دیگه رابطه جنسی برقرار کنند!

از کجا همچین حرفی می‌زنی؟ مقاله خواندی؟ کسی رفته آماری/علمی بررسی کرده؟

بعد دقت کن کسی که این کارو می‌کنه جنده نیست ها! صرفا کسی که دوست داشته رو کرده(بله، هم مردها و هم زن‌ها طرف مقابل را می‌کنند. «فاک/کردن» محدود به مردها نیست)

 

 • نه. ولی خب بررسی نمی‌خواد که! کسی که یه بار داده باشه، دفعه‌ی بعدی راحت‌تر می‌ده! مثل اون پسری که یه بار کو‌‌/ن داده، بار دوم راحت‌تر میده.

شما زنت رو هم کردی و مثل اون پسری که کو‌‌/ن داده شده. یه بار تجربه کرده. اگه بیشتر کردی، بیشتر تجربه کرده((:

 

 • نگرفتی منظورمو. می‌گم اون رابطه‌ی جنسی با غیر من رو تجربه کرده، الآن راحت‌تر  با یکی دیگه رابطه‌ی جنسی می‌تونه برقرار کنه.

درسته. قبول دارم. بری از عشایر هم دختر بگیری با احتمال کمتری از یه دختری که خونه‌شون تو جردنه بهت خیانت می‌کنه! قبول داری؟

 

 • بله. اما خب من بین دخترای اطرافم میگم. می‌گم بین دو دختر یکسان اطرافم، دختر با‌‌‌‌کره‌هه رو می‌گیرم.

منطقیه حرفت. اما قبول داری دختر یکسان نداریم؟ شدی مثل اقتصاد‌دان‌ها و دنیای تخیلی‌شون. هیچ ۲ تا دختری مثل هم نیستند. داری با تاثیر بسیار ضعیفی که این موضوع داره، خودت رو از کلی مورد خوب، کلی زندگی خوب که می‌تونستی داشته باشی محدود می‌کنی.

 

 • تو از کجا می‌گی احتمالش ضعیفه؟ آمار داری؟ بررسی علمی کردی؟(؛

نه. حالا برا مطلب بعدی شاید رفتم پی‌ مدارک مستدل(:

اما خب ببین. فرض کن ازدواج کردی. زنت چرا باید بره به یکی دیگه بده؟ چون از نظر جنسی ازت راضی نیست دیگه! یا این که تنوع طلبه(و به خاطر این تنوع‌طلبی ازت راضی نیست.)

می‌خوام بگم این که می‌گن یکی از اصلی‌ترین علت‌های طلاق‌، جنسی‌اه(+،+،+) نمیشه به این دلیل باشه که اکثرشون قبلا رابطه‌ی جنسی داشتن! بری بخونی، می‌فهمی نارضایتی جنسی عامل مهمی بوده. نتونستن همدیگه رو ارضا کنن، یا مثلا با هم که دعواشون شده و قهر کردن و قهرشون رو وارد تخت‌خوابم کردن و همدیگه رو نکردن و از این حرفا.

 

 • هم‌م‌م‌م…. حالا چون تو تخیل تو زنده‌ایم، بنویس برو جلو ببینم چی می‌گی((:

بله. اگه تنوع‌طلبه، که خب نمی‌شه کاری کرد. درسته اگه قبل از تو رابطه‌ی جنسی داشت آگاه‌‌تر بود به این موضوع و اگه نداشت، آگاهیش کمتر بود، ولی خب نتیجه‌ش یکیه فقط: ناراضی‌اه.

اتفاقا بدتره که قبلا نداده. چون هم ناراضی‌اه، هم نمی‌دونه از چیD:

 

 • حالا اگه از نظر جنسی ازم ناراضی باشه چطور میشه؟ میره میده به یکی دیگه. یو ها ها ها!

بله. اتفاقا بهتره که بده. برا سلامت جسمی و روانیش هم بهتره. اما خب بهتره قبلش ازت طلاق بگیره.

به غیر شوخی، یکی از مسیرها اینه که بره بده. یکی دیگه‌ش اینه که باهات حرف بزنه. بگه به ارگا‌‌سم نمی‌رسم. اوج لذت جنسی رو تجربه نمی‌کنم. بیا فلان حالت و مسیر رو تجربه کنیم.

اصلا اگه می‌خوایی ازدواجی بکنی که قرار نیست در مورد ترجیحات جنسی‌تون باهم صحبت کنید، بدون که داری وارد بازی خطرناکی میشی. خودت مردی، خیلی راحت‌تر به اوج لذت می‌رسی. زنا سیستم‌شون فرق می‌کنه. متغیر بیشتر داره. مثل مال ما سرراست نیست(؛ باید با هم حرف بزنین.

 

 • ببین اصلا وقتی یه زنی قبلا با یکی دیگه بوده، بیشتر می‌فهمه. یکی دیگه دیده. از مال من راضی نمیشه

عجبا! چقدر خودتو کم در نظر می‌گیری(:

به هر حال باز بحث رضایته. ندیده باشه هم و راضی نشه به مشکل نارضایتی که گفتم می‌خوری.

 

 • نه دیگه! اگه قبلا مال یکی دیگه رو ندیده بود، شاید با مال من راضی می‌شد!

منو یاد ایده‌ی مشتریان فهمیده و نفهمیده(+) می‌ندازی. دقت کن که نمیری یه زن از قبایل دورافتاده‌ی فلان جا بگیری که. الآن ماشاالله همه چش و گوششون باز شده. اگه قراره زنت رو با این ایده که نفهمه چه لذت جنسی‌ای رو می‌تونه تجربه کنه راضی نگه‌داری، فکر کنم بیشتر از خودت می‌ترسی که نتونی راضیش کنی.

ولی راحت باش. اگه با هم همکاری و صحبت کنین می‌تونین به اون اوجی که دوست دارین برسین. سایز دازنت متر(؛ تو هم که ماشاالله. صبحا که برا نماز پا شدم دیدم چه قدوبالایی داره(اصطلاح علمیش میشه:Nocturnal penile tumescence)

 • برو بابا. انگار ۵ دفعه ازدواج کرده داره برا من تز میده. اصلا زنت اومد به من داد بهت می‌گم

اولا این انتخاب زن منه که بخواد بیاد به تو بده یا نه. گرچه من به شدت ناراحت میشم و با احتمال زیاد طلاق می‌گیرم. به هر حال ناراضی بوده دیگه. اگه منم نتونستم رضایت جنسی که می‌خواد براش تامین کنم، سعی کردم و نتونستم،‌ همون به تویی که می‌تونی تامین کنی بده، براش بهتره.

دوما به تجربه‌ی من چی‌کار داری. حرفم هر جایی اشتباه به نظرت رسید گیر بده.

 • ادامه داره حرفات؟

شاید ادامه داشته باشد… (:

 

 

 

پی‌نوشت:

شاید فکر کنید که مطرح کردن این مسائل لازم نیست. مردان جدید، آن‌هایی که حول و حوش ۷۵ به دنیا آمده‌اند و بعدتر، دختر غیربا‌‌‌‌کره هم می‌گیرند و اصلا دنیا در حال حرکت به سمتی است که این چیزها اصلا مهم نیست.

درست هم می‌گویید. اتفاقا دنیا به این سمت هم حرکت می‌کند که کمتر کار کنیم و بیشتر پول بگیریم و رفاه‌مان بیشتر باشد. اما نمی‌شود حالا من سعی کنم سرعت حرکت بیشتر شود؟(؛

 

 

پی‌نوشت۲:

بعید می‌دونم ۱ درصد بحث‌ها هم به متقاعد کردن طرف مقابل منجر بشه. اما خب عموما، باعث میشه نطفه‌ی ایده‌های متفاوتی تو ذهن طرفین شکل بگیره. نطفه‌هایی که سال‌ها بعد، سر یه انتخاب، مسیر رو تعیین کنه.

برا همین به قصد متقاعد کردن هم بحث نکردین، باز می‌تونه مفید باشه. دقیق‌تر بگم، حتما مفیده(: 1. بهنام فلاح گفت:

  احتمالا چون من متولد سال ۷۵ام مهمون کردن پیتزا شامل حال من نخواهد شد😂😂درود بر تو.

 2. بهنام فلاح گفت:

  سعید میدونی شاید این پدیده که علاقه بیشتر به سمت دختران باکره باشه،(شاید و هیچ اماری ندارم صرفا برداشتم اینه) در جوامع یا در نسل هایی باشه که بیشتر سرکوب جنسی شده اند(یعنی در کمترین میزان از بهره مندی جنسی حتی در سطح تماس دست) و شاید تغییر ذائقه! نسل ها به همین دلیل باشه.البته میگم این ها صرفا برداشت شخصیه خودمه.

  1. محسن گفت:

   بهنام جان،

   دست دادن تماس جنسی نیست.
   حتی دست زدن به آلت تناسلی جنس مخالف (مثلا برای درمان) هم تماس جنسی نیست!
   اما دست دادنی که از روی لذت جنسی باشد، تماس جنسی محصوب می شود.
   حتی لمس یک صندلی به نحوی که از آن لذت جنسی ببرید (فتیش) یک تماس جنسی محصوب می شود.

   اما به نظرم حرف شما چندان درست نیست و براساس تجربه های شخصی است. مثلا در بسیاری از قبایل آفریقا با اینکه بعضا هیچ گونه حجابی رعایت نمی شود و زن و مرد کاملا برهته و در کنار هم زندگی می کنند، اما باز هم باکرگی مهم است.

   حتی در همان غرب هم تا ۱۰۰ سال پیش باکرگی و نداشتن رابطه جنسی قبل از ازدواج بسیار مهم بود. حتی حجاب هم بسیار سختگیرانه تر از ایران فعلی (بدون فشار از بالا) رعایت می شد.

 3. محسن گفت:

  من دهه شصتی هستم و هنوز دنبال نیمه گمشده میگردم. باکره و غیر باکره هم برام فرقی ندارد. یعنی هیچوقت مهم نبوده.
  تو شهرستان هم هستم، برای پیتزا آدرس بدم یا شماره حساب؟
  :))))

  با خواندن متن یاد این بحثا در زمان کارشناسی و با بچه های چندسال بزرگتر ارشد و دکترا افتادم. همیشه بی فایده بود. همیشه هم به اینجا ختم می شد که میگفتند: اگر من بیایم و خواهرتو بکنم تو عصبانی نمی شی؟ هیچی نمیگی؟ کاری نمیکنی؟ جواب میدادم اگه سو استفاده نباشه و برنامه بلند مدت داشته باشید، نه! به من چه که برای خواهرم تصمیم بگیرم! ولی ببینم داری سوء استفاده میکنی و فریب میدهی و بزن در رویی باشد، یا هدفت چیزی باشد که خواهرم مخالف باشد و بهش نگی، چرا، ناراحت می شم پدرت را هم در میارم!
  جواب شان این بود: هنوز داغی نمی فهمی غیییییرتتتتتتتت یعنی چیییی بچهههههه. و چه فحش هایی که پشت سرم به من و خانواده ندادند.

  گویا این جماعت غیرت را با زورگویی، اختیارداری کردن برای زندگی دیگران و رفتار زندان بان با زندانی، و احمق و درجه دو فرض کردن جنس زن اشتباه گرفتند!

  نکته جالب اینجاست هرجا به نفعشان نباشد میگند فلان رفتار حیوانیست و ما انسان هستیم و نباید مثل حیوان باشیم چون خروس ها تا مرغی می بینند رویش می پرند! هرجا به نفعشان باشد صد و هشتاد درجه تغییر موضع میدند و رفتار های حیوانی خوب میشود و از همان خروس مثال میاورند که چندتا مرغ میگیرد و از همشون هم به یه اندازه محافظت می کند و نمی گزارد هیچ خروس دیگه ای به مرغانش نزدیک بشود و تا پای جان برای دفاع از ناموس می جنگد! آخرش رفتار حیوانی خوب است یا بد؟ ما که هیچوقت نفهمیدیم!

  نکته جالب تر اینجاست که بعضی از این ها چه قبل از ازدواج و چه بعد از ازدواج، هرکار بخواهند میکنند، ولی خواهرشان حق ندارد انجام بدهد! زنشان هم باید آفتاب مهتاب ندیده باشد! نمیدانند همان دختری که یواشکی میروند میکنند و ذوق میکنند، خواهر یک خر دیگه ای لنگه خودشان است و خواهر خودشون هم لنگه همون دختر هست، وگرنه یک دختر درست و حسابی از یک خانواده فهمیده، لنگ هایش را برای چنین کسانی که حاظر نیستند آنها را با خانواده شان آشنا کنند و همه چیزشان باید در خفا باشد، باز نمی کند!

 4. زهلم گتمیش گفت:

  جالب بود
  به عنوان یه دختر باهات موافقم ؛)
  اگه اونایی که دنبال دختر باکره ان خودشون دختر بودن متوجه میشدن که واقعا باکره بودن دلیل بر پاک بودن و خیانت نکردن نیست، میفهمیدن نداشتن بکارت دلیل بر هرزگی نیس.
  اگه معیارا پسرا برای خیانت در آینده باکره بودن یا نبودن دختره باید بگم بدجور سوتی دادن 🙂

  1. saeedcpo مدیر گفت:

   اونایی که من دیدم تقریبا همه‌شون می‌دونستند که احتمالش کمه با کسی ازدواج کنند که قبلا دوست‌پسر نداشته یا از پشت رابطه‌ی جنسی نداشته.
   اما خب از جلو براشون اهمیت خاصی داره. البته که خودشون پیگیر راه‌هایی چون ب/کارت مصنوعی و دوختن و اینا بودن و بلدن راه‌های فهمیدن و دور زدن رو(:

  2. آره دیگه بایدم این چیزا مهم نباشه شما دخترا برین جنده بازی هاتون رو بکنید هزارتا کی//ر هم بره تو کص//تون بعد بگید این چیزا که ملاک نیست و فلان… گوه نخورید بابا به شما دخترا رو بدن اصلاً خودتون میان به پسرا پیشنهاد سک/س می‌دین آقا بسه خانوم بسه ج/نده بازی حدی داره بسه چه خبرتونه آدم باشید وفادار باشید معرفت داشته باشید نسبت به عشق تون تمام. !!!!!

 5. marzie گفت:

  سلام
  من یه دخترم
  ای عالی جنابانی که میگین فقط باکره میگیریم… حالت اول من میتونم هرزه گونه هر چند وقت یه بار با یه مرد بخابم و الی آخر…رابطه ی واژنی هم نداشته باشم. حالت دوم شاید با کسی توی رابطه هستم یک رابطه ی اصل و نسب دار و دوسش هم دارم. اونموقع من احتمالا دوست دارم باهاش ارتباط جنسی واقعی رو تجربه کنم و شاید نشد باهاش ازدواج کنم. این مورد دوم به نسبت شاید مدل فکری پخته تر و سالم تری پشتش هست.
  ولی بازم بحث ازدواج قابل قیاس نیست با این موارد که حالا ترس از این داشته باشیم که عایا ممکنه بعدش بهمون خیانت کنه یا نه. اره ممکنه چه من باکره بوده باشم و چه نه. مهم اینه که مغز من چه جوری کار کنه. یکی با دیدگاه دین به قضیه نگاه میکنه یکی عزت نفس براش اصله یکی آزادی پیش از ازدواج براش بیس فکریشه و و و …. شما لازم نیست از طرف بپرسی اوپنی یا نه از گذشته ش بپرسی چه می دونم با کی بودی با کی نبودی …. همین که بالاتنش (فکرش) بیشتر از پایین تنش کار میکنه (چه پسر چه دختر) ( که خیلی هم زود لو میره) احتمالا خیلی چیزای دیگه در کنار پرده بکارت میتونه داشته باشه که بشه در کنارش احساس رشد و سعادت داشت.(هرچنننند کوتاه مدت)
  آقا من یه پسری رو قانع کردم که ملاکاش رو جابه جا کنه برا ازدواج. شماره حسا ب بدم؟ :)))

  1. saeedcpo مدیر گفت:

   به به. جدا از محتوای نظر که خوشم اومد، از طولانی بودنش ممنونم.
   نظر طولانی و با جزئیات کمه این روزها.

   شماره حساب که نمیشه. ولی من حاضرم اون پسره و شما رو یه جا یه پیتزای درست‌وحسابی تهران مهمون کنم. برا من جالبه هم با زنی صحبت کنم که تونسته مردی رو قانع کنه و هم با مردی که زنی تونسته قانع‌ش کنه. دلایل رو بشنونم و ببینم هنوز اون حس قدیمی تو اون مرد هست یا نه.

   1. marzie گفت:

    ممنون
    البته اینکه اون آقا برادر بزرگترم بود قطعا بی تاثیر نبوده توی قانع کردن 🙂

 6. javad گفت:

  to in bahs ekhtelafe nazar ziyade;benazaram kasi ba in jor kamenta ghane nemishe;vali bayad bedonid khanevadeha ham khaili dar in mohem naghsh daran, bawar konid khaili ha ba in mozo moshkeli nadaran vali be khatere khanevadehashon nemitonand kari ke dost darand ro anjam bedan, hala lotf konid rahe hal dar in mored pishnehad konid.

  1. saeedcpo مدیر گفت:

   بسته به جو طایفه و خانواده راه‌حل‌های مختلفی هست.
   اولا که ناراحتی و معذب شدن خانواده رو باید پذیرفت. هزینه‌ی همچین انتخابی‌اه.
   مثلا یه راه‌حل اینه که جو رو طوری بچینیم که صرفا مادر بفهمه و یا نهایتا پدر. چون بقیه فامیل که نمیان گواهی پرده بکارت رو ببینند. نهایتش یه پارچه خونی تو بعضی فرهنگ‌ها شاید باشه که میشه جعلش کرد یا اصلا بگیم قدیمی شده و انجام نداد.

 7. خودم گفت:

  سلام خدمت همه ی کسایی که سطح فکری و فرهنگی نسبتا بالاتری نسبت به سایر هموطن های عزیزم دارن که حاضر شدن این مطلب رو بخونن اصلا..
  من با دختر ها و خانم های زیادی بودم ولی هیچ وقت و تو هیچ موردش نیتم رابطه نبوده ولی به هر حال انسان هستیم دیگه!! پس اصلا به خودم اجازه نمیدم که حتی بعد از اولین رابطم با همسر آیندم از خودم بپرسم که الان ایشون که همسرمه و از تو جوب پیداش نکردم حلقوی بوده یا رابطه داشته؟!
  حتی یک بار که یه مقدار قضیم با یه دختری جدی شد و خواستگاری رفتم مادرم که متخصص زنان و زایمانه گفت میخوای بیاریش مطب ! من گفتم هر وقت مردارم تونستن ببرن مطب منم این کارو میکنم! که در نهایت تعجب لبخند رضایتی رویه صورت مادرم دیدم..
  ولی در کل به نظر من بهتره کسایی که قبلا رابطه داشتن با هم روراست باشن و چون مساله خاصی نداره براشون قبل از اینکه رسمی بشه چیزی با هم رابطه داشته باشن که ببینن میتونن هم دیگرو راضی کنن!
  اونایی هم که هیچ کدوم نداشتن که ایشالا به کم و زیاده هم تو زندگی رضایت میدن..
  خلاصه که قبل از ازدواج اگه شرایطشو دارین خودتونو گول نزنینو ببینین میتونین از پس هم بر بیاین یا نه!
  ادمیزاد وقتی عاشق میشه دوباره متولد میشه ، به خاطر یه بند انگشت پوست کل شخصیت طرف رو قضاوت نکنیم..

  1. :(( گفت:

   بنده با شخصی بطور سنتی اشنا شدم و خیلی اخلاقامون بهم میومد و خیلی باهم خوب بودیم.ب دلم نشسته بود و حش خوبی داشتم بهش.بنظرم کنار خیلی موفق بودیم ولی میخواست منو ببره دکتر پزشک قانونی چون حلقوی بودم.و ب من برخورد بخاطر این حرکتش.حس حقارت و بی ارزشی بهم دست داد.چون قبلش میگفت خیلی خوبی و باشخصیتی و منطقی هستی و … ولی سر این داستان شدم دختر بد.
   هنوزم دلم پیششه.ولی بخدا من دختر بدی نیستم و میتونستیم کنار هم خوشبخت باشیم…
   خیلی خوبه ک شما طرز فکرتون اینه.کاش شخصیت , خانواده و اخلاق دخترا مهمتر باشه تا بکارتشون :(((((

 8. رضا چترزرین گفت:

  سعید جان
  والا نمیدونم از کجا شروع کنم حرف زیاد دارم بگم
  فک کنم تو شهرستان ها متفاوت باشه عقیده ها ،فرهنگ ها مختلف،پدر های خشمگین
  تو شهر ما که رابطه واژنی خیلی کم پیدا میشه شاید در حد همون دوست پسری دوست دختری ودر حد بغل بوس
  بعضی ها اصلا اینقدر خجالت میکشن که میری پیششون از استرس میخوان بمیرن
  ولی اونایی هم که استرس دارن بلاخره دوست دارن این روابط دوست دختری پسری رو داشته باشن
  در مورد باکره بودن: اگه من در طول زندگیم حتی دست یه دخترم رو هم نگرفته باشم طبیعتا دوست دارم که اونم مثل من دیگه نگرفته باشه -به نظرت یکم سخت نیست ؟یکی که هیچ کار نکرده با کسی که ۱-فقط بغل وبوس داشته یا ۲ چندبار رابطه جنسی داشته
  میگم دومی خیلی سخته حالا اولیه به خیلی چیزا بستگی داره
  در صورتی که من هم میتونستم بغل و بوس داشته باشم با دوست دخترم و( هم رابطه واژنی با زنان بیوه )رابطه واژنی من نه دیدم نه شنیدم کسی با دوست پسرش داشته باشه اصلا دختره اجازه نمیده
  حالا اگه بعد فهمیدم که اون فقط بوس بغل داشته میگم اشکال نداره فقط اون یک دونه رابطه رو داشته
  ولی اره بعضی ها هستن میرن؛ تو دوستان خودم هم دارم ؛میرن کارشونو میکنن و خودشونو نمیتون نگه دارن بعد انتظار دارن برن با یک دختر خوب ازدواج کنن و پاک
  به نظر من پسر ها بلا نسبت من و شما بعضی ها دیوسن
  اقا اصلا بحث بکارت و معیار ها برای انتخاب به کنار
  مهم ترین دغدغه من اینه بچه تربیت کردنه میخوام که اهمیت بده به این موضوع میخوام درک و جهان بینیش نسبت به خدا ،به مردم، به خودش کمی (کمی)شبیه به من باشه نمیدونم کتاب خون باشه کمی با سواد باشه
  اقا منم همیشه موشکافی راجب به این موضوع ها می کنم
  از بیشتر متاهل ها که پرسیدم میگن مهم بعدشه قبلشو هر غلطی کرده اشکال نداره بعده مهمه که بهت وفادار بمونه دقت کرم اینایی که اینجوری میگن خودشون یه غلطایی کردن
  اما بچه حزب اللهی ها میگن نه نه اصلا
  نیستش و خیلی چیز های دیگه
  سعید جان یه سوال داشتم فرض من بچه مومن و انقلابی (ههههههه) و الان در حال حاضر ۲۳ سالمه اگه نتونم تا ۳۰ سالگی ازداوج کنم باید چکار کنم
  یکی میگه باید خودتو نگه داری
  یکی میگه برو صیغه کن
  یکی میگه برو فرد موردنظرتو انتخاب کن یا همون دوست دختر و قول بده که باهاش ازدواج میکنی باهم باشین اشکال نداره
  از این به بعد هم سعی میکنم بیشتر کامنت بزارم
  که جزو خاموش ها نباشم

  1. saeedcpo مدیر گفت:

   در مورد این بخش:
   «اگه من در طول زندگیم حتی دست یه دخترم رو هم نگرفته باشم طبیعتا دوست دارم که اونم مثل من دیگه نگرفته باشه»
   نه اتفاقا. برا من که هنوز دست کسی رو نگرفتم همچین حسی نیست.
   به مدل ذهنی برمی‌گرده. این که قبول داریم زنی قبل ما نیاز جنسی داشته و برطرف کرده یا نه.


   یه تقسیم بندی‌ای هم داری به شکل «دختر پاک و خوب» و غیر اینا که به نظرم خیلی مهمله. دختر خوب و پاک با رابطه‌ی جنسی مشخص نمیشه. مثلا برا من کسی که راحت دروغ میگه بده. یا کسی که معتاد به شیشه‌س بده. برا یکی دیگه شاید طور دیگه‌ای باشه. اما این که زنی که نیاز جنسیش رو برطرف کرده ناپاک بدونیم به نظرم منصفانه نیست.
   ——
   به نظر منم رابطه جنسی چیزی نیست نگهش داری. اگه مدل ذهنی مذهبی داری متعه(صیغه) هست. اگه نه که خب دوست دختر پسری. ولی خب یه سعی‌ای براش بکنD:

  2. Anna گفت:

   ببینید دوست عزیز، به نظر من بین‌ “کسی‌ که رابطه جنسی نداشته چون شرایط و ضوابطشو نداشته‌ ولی میل داشته” و “کسی که داشته” هیچ فرقی نیست. شما سرکوب کردی درست، ولی اگر مثلن مادرت عقاید مذهبیشو‌ تو سرت نمی کوبوند و تورو از آتیش جهنم یا اینکه نکن یه وقت مثل خودت گیرت نیاد ترسوند، و تو به خاطر این موانع به سختی خودتو‌ نگه داشتی پس این قربانی بودن تورو می رسونده تقریبن‌. و نمی شه گفت تو پاکی و اونا که فقط شرایطشو‌ داشتن و اتفاقن‌ انجامش دادن فرق زیادی داری.

 9. پران گفت:

  سلام آقای سعید ممنون بابت وقتی که گذاشتید برای روشن کرد‌ن اذهان عمومی.
  من در آستانه ی ۱۸ سالگی حدود یک سال پیش تصمیم گرفتم که لزومی‌ نمی بینم برای فردی تحت عنوان “همسر آینده” خودم رو محروم کنم و باکره بمونم و نهایتا سکس واقعی و عاشقانه رو تجربه کردم و خیلی هم از انتخابم راضی هستم.
  دلیلی نداره به خاطر مردی که در آینده ممکنه بیاد تو زندگیت خودت رو محروم کنی. اصلا شاید اون “همسر آینده” آدم پلیدی از آب دربیاد و اون ازدواج به طلاق منجر بشه.
  درضمن حاضر نیستم با پسری که باکره هست ازدواج کنم چون باید زمان زیادی رو صرف آموزشش کنم :)))
  درکل مردایی مثل شما رو که می بینم امیدوار میشم و انشالله به هرچی که میخواین برسین . سپاس سپاس

 10. پران گفت:

  درضمن دختری که ارزش خودش رو توی بکارتش میبینه انتظار احترام از طرف مقابلش نداشته باشه.
  راستش رو بخواین من حتی اگر باکره هم بودم بازم حاضر نبودم با مردی که بکارت براش مهمه ازدواج کنم.
  چون این طرز فکر مردسالارانه خیلی چیزای دیگه هم به دنبال خودش میاره.
  خیلی زن های دهه شصتی میبینم که از شوهراشون کتک میخورن و بهشون زور گفته میشه یا تو خونه زندانی هستن یا به زور بچه دار شدن.
  خب این نتیجه ی ازدواج با چنین فردی هست که تفکرات مردسالارانه و احمقانه داره.

 11. LORA گفت:

  حرف هایی که گفتید رو قبول دارم،ولی برای سن های پایین تر و برای نیاز چه نظری دارین؟مثلا نیاز یه دختر ۱۵ساله

  1. سعید رمضانی مدیر گفت:

   توصیه و راهکار در حد و اندازه‌های من نیست. اونایی هم که می‌تونند، عموما بعد شناخت جدی فرد و شرایطشه.
   اما نکاتی هست:
   یکی این که قدم‌هایی که میشه برداشت خیلی محدودن و ساده و شفاف. حداقل در ذهن من بیشتر از خودداری، خودارضایی و سکس نیست. و قاعدتا باید قدم بعدی یکی از این سه باشه. مگر این که گزینه‌ی دیگه‌ای هم باشه.
   ————-
   ————-
   ولی عموما آدم‌ها سریع نمی‌تونند انتخاب کنند و اون موقع یک قدم باید رفت عقب‌تر و مدل ذهنی و شرایط رو تغییر داد. مثلا یکی شرایط زندگی رو تغییر میده که خودداری راحت‌تر باشه، یکی مدل ذهنیش رو طوری تغییر میده که بره به سمت سکس، یکی مطالعاتی می‌کنه و میرسه به این که خودارضایی فعلا بهتره و منافعی داره و موارد مشابه.
   ————-
   ————-
   و گاهی آدم‌ها انتخاب می‌کنند که کار مفید برا بدن رو انجام ندن، مثلا چون والدینشون براشون مهمه. که مثلا اگه والدین بفهمن این سکس داشته خیلی اذیت بشن. مشخصا زن ۲۶ ساله‌ای می‌شناسم که می‌تونه و احتمالا می‌دونه برا بدنش مفیدتره، اما به خاطر شرایط خانوادگی و موقعیت‌های محتمل ازدواج، سکس از جلو رو تجربه نمی‌کنه.


   به صورت کلی تجربه‌ی شخصیم اینه وقتی نمی‌تونم انتخابی کنم، یه قدم عقب‌تر میرم و سعی میکنم در مورد شرایط و بستر و ویژگی‌ها فکر کنم، تغییراتی بدم و مطالعاتی داشته باشم. عموما موضوع شفاف‌تر میشه و انتخاب راحت‌تر و آگاهانه‌تر.

 12. قوی سیاه گفت:

  مطلبتون خیلی جالب بود.
  این موضوع به حدی ذهن منو مشغول کرده که گاهی دوست دارم از تمام اطرافیانم که ازدواج میکنن بپرسم که آیا طرفین باکره بودن؟ و اینکه بکارت برای مرد چقدر اهمیت داشته؟ و آیا اصلأ با علم به عدم باکره بودن خانم ازدواجی صورت میگیره؟ و مردهایی که این موضوع رو راحت میپذیرن چه جور مردهایی هستن، ولی متأسفانه اغلب روم نمیشه بپرسم چون ورود به حریم خصوصیه افراده و فکر میکنم اگه دختری قبل از ازدواج باکره نبوده و یا حتی با شوهر خودش رابطه داشته این موضوع رو پنهان میکنه از ترس قضاوت دیگران.
  بعضی وقتها به سرم زده یه کلاسور و فرم نظرسنجی بردارم و برم تو مکان های عمومی ادای یه دانشجوی جامعه شناسی رو دربیارم و از مردها تو سنین مختلف این سوال رو بپرسم و اطلاعات آماری دقیق جمع آوری کنم ولی تا حالا انجامش ندادم.
  به هرحال ممنونم ازتون که شما یه دسته بندی براساس سن انجام دادین.
  درباره مطلبتون….
  یکی از مسائلی که همیشه مطرح میشه درباره دخترهایی که موقع ازدواج باکره نیستن موضوع “احتمال زیاد خیانت”
  من یه عالمه خانم تو گروه سنی ۳۵ تا ۴۵ سال میشناسم که تحت مراقبت شدید خانواده هاشون بزرگ شدن و اصطلاحأ دست نخوره تحویل شوهر شدن ولی این روزا مثه آب خوردن به شوهرشون خیانت میکنن و کارهایی ازشون سر میزنه که به فکر برادرا و پدر و شوهرشون هم نمیرسه پس دختر آفتاب مهتاب ندیده به هیچ کس تضمینی نداده که در زندگی وفادار باشه و خیانت نکنه چون خودش هم چیز درستی درباره بدن و نیازهاش نمیدونه چون هنوز دنیای فریبنده زنانه اش رو کشف نکرده و مثل یه هندونه دربسته ست و بکارتش لزومأ به این معنی نیست که تمایل به داشتن رابطه با مردی یا حتی “مردها” نداره.

  دو اینکه چرا کسی برای زنها پیش از ازدواج زندگی مستقلی متصور نیست؟ دختری حق نداره بدون در نظر گرفتن شوهر آینده اش که اصلأ معلوم نیست کیه و چه وقت قراره بیاد سراغش و آیا اصلأ قراره بیاد یا نه، رابطه عاطفی داشته باشه. رابطه عاطفی سالم که توش طرفین همدیگه رو دوست دارن و بهم اهمیت میدن و تمایل به داشتن سکس دارن که “نتیجه” یه رابطه عاطفی پرمهره که حق هر انسانیه ورای زن یا مرد بودن. چرا یه دختر باید از چنین رابطه ای محروم باشه چون منتظره یه مرد دیگه ای از راه برسه و خوشبختش کنه که تو این روزگار اصلأ معلوم نیست از راه برسه و اگرم رسید توانشو داره خوشبختش کنه یا نه.
  من معتقدم اگر کسی رو دوست داشته باشی و منبع آرامشت باشه حتی اگه ندونی که اون آدم تا همیشه با تو میمونه یا نه باید کنارش بمونی.

  سکس هدیه خلقت به ماست و اگر کسی نمیتونه این سهم برابر رو برای خودش و دیگری بخواد بهتره طرز فکرشو اصلاح کنه.

  1. ابراهیم گفت:

   با شما کاملا موافقم نظر منم همینه

   1. ابراهیم گفت:

    اشتباه شد موافق نیستم ببخشید

 13. سیاوش گفت:

  برای من واقعا مهم نیست که فرد مقابل من باکره هست یا خیر مسئله ازدواج بحث عمیق و پرچالشی که بیشتر از بکارت به توانایی و بلوغ فکری احتیاج داره و البته معنویت که این به روابط قبلی فرد ربط چندانی نداره
  اگر بخواهی بسنجی دختر یا پسری توانایی همسری داره علاوه بر خیلی از فاکتورهای اجتماعی و شخصیتی که باید تناسب داشته باشه
  باید مشخص بشه این فرد آیا انقدر بالغ شده که بفهمه اخلاق و معنویت چیست و کجای زندگی قرار داره و آیا معنی خویشتنداری بالغانه رو در مورد زندگی درک می کنه یا خیر … ممکنه دختری کاملا در خانواده بسته و سنتی بزرگ بشه باکره هم باشه ولی به علت عدم توانایی و هوش مناسب نتونه این مطالب رو درک کنه و خوب با وجود شرایط جامعه ما درگیر روابط فرا زناشویی بعد ازدواج بشه و خلاف این موضوع هم وجود داره
  فکر کنم جامعه ما به شدت به سمت انحطاط و جنون جنسی و روابط نامتعارف پیش میره و این فرایند اجتماعی با توجه به و جود جمعیتی بالغ بر ۲۰ میلیون زن و دختر جوان که به هر علتی هرگز شانس ازدواج ندارند تشدید میشه و این آسیب که در غرب هم بعد جنگ جهانی رخ داد مسئله بکارت رو حل خواهد کرد ولی زخمی ایجاد میکنه که اهل فن میدونن که اگر چاره ای اندیشیده نشه خیلی از کودکان از نعمت داشتن خانواده محروم خواهند بود و امنیت خانواده نایاب و کمیاب خواهد شد

 14. سنتگرای باسواد گفت:

  سلام
  از همون استدلال اول فهمیدم که از اون مدرنیست های کم سوادی
  علت اصلی مهم بودن پاکی و نجابت قبل از ازدواج (برای هردو جنس) پایایی و شادابی ازدواج هست نه جلوگیری از خیانت بعد ازدواج، کسی که قبل از ازدواج رابطه عاطفی-جنسی برقرار کرده بعد از ازدواج شما رو با فرد یا افراد قبلی مقایسه میکنه و احساس ناراحتی میکنه و رابطه رو با احتمال بیشتری به پایان میرسونه
  هرچی قبل از ازدواج رابطه کمتری داشته باشی، در ازدواج احساس رضایت و شادی بیشتری داری
  هرچی قبل از ازدواج رابطه بیشتری داشته باشی، با احتمال بیشتری ازدواجت با شکست روبرو میشه
  اینا نتیجه تحقیقات غربیه، اونا الان به این رسیدن که اشتباه کردن ولی ما به خاطر نادانیمون و البته رفتارهای این حکومت اقتدارگرا که هیچ فایده ای برای اسلام نداشته، داریم بدتر از اونا میشیم
  احتمالا حرفای منو کس زیادی نمیبینه و اگر هم ببینه اهمیتی نمیده که حتی چک کنه، چون حرف تو همون حرف نفسه
  برای اطلاعات بیشتر national marriage project رو دنبال کن

  1. مهسا گفت:

   اینکه ادم با چشم و گوش بسته ازدواج کنیم بالاخره که چشم و گوشمون باز میشه!! به نظر من تجربه سکس قبل از ازدواج باعث میشه با شناخت کافی از خودتون و انتظارات خودتون انتخاب کنید. اینکه ادم ها تغییر میکنن هم مهمه و سلائق و نیازهای انسان در طول زمان عوض میشه. و نمیشه موندن تا اخر عمر رو پیش بینی کرد یا انتظار داشت.
   اقا جان!! در دنیای مدرن حرف زدن از سنت مثل گرم شدن در قطب شماله.

  2. ابراهیم گفت:

   کاملا درست ومنطقی
   خدارو شکر جامعه ما هنوز انسانهایی داره که گرفتار سنت های پوچ غربی بشن.در ضمن من خواستم با این کامنت موافقت کنم نه قوی سیاه
   اشتباه شد ببخشید.

 15. حجت گفت:

  اسمش دله،کپه گل که نیست که روز به یکی دل ببندی.دختری که فیلم راحت رفته داده و فکر فرداش نبوده،بعد که ازدواج کرد و بچه دار شد حاضر نیست به خاطر آسایش بچه ها با کمبودهای مختلف از جمله بی کاری نداری یا ضعف سکسی شوهرش بسازه و زود طلاق میگیره.درحالی که آدم باید به خاطر بچه ش خودش رافداکنه.فرداکه بزرگ شد میگه فلان فلان شده جوونا که بودی که می‌رفتی می‌دادی.ازدواج کردی و منو پس انداختی سر یه مسئله کوچیکه کم آوردی و رفتی.منو بچه طلاق کردی.تف توروحت و اون سوراخ بی صاحابت

 16. مسلمان گفت:

  تاوان سالم ماندن جامعه رو فقط زنان نباید پس بدهند. وقتی مردان هر کاری می کنند و اختیار و آزادی آن را دارند باید بفهمند زن هم انسان است فقط مردها نیستند که نیاز جنسی دارند و می خواهند از جوانی شان لذت ببرند. اما تاوان این لذت را جامعه انداخته روی دوش زنان.
  همین اسلام هم گفته صیغه اشکالی ندارد ولی از آنجا که دز جامعه مردسالار و عقب افتاده هستیم که که زور بازو حاکم است اینگونه قوانین هم منحصر به مردهاست. یعنی الان که سن ازدواج بالا رفته و اصل جوانی انسان می گذرد تا شخص تازه در میانسالی ازدواج کند پسرها صیغه می کنند ولی دخترها باید خویشتن داری کنند.
  اصلا شما به این قضیه فکر کنید دختری با جنس مخالف رابطه دارد و خودش را ارضا می کند حال یا باکره می ماند یا نه و بعدا ترمیم میکند بعد همین شخص می شود دختر باکره و گرگ در لباس میش است. این خانم دوست پشرش را داشته و طرز برخورد با جنس مخالف را هم بلد است و اعصاب ارامتری هم دارد مطمئن باشید از دختری که ۳۰ سال با هیچ پسری رابطه نداشته و برخورد کردن بلد نیست ئ به خاطر سرکوب نیاز جنسی عصبی است بهتر خواستگار و خانواده اش را راضی می کند. این را دیده ام که می گویم. اصلا شما فکر کنید شخصی که نیاز جنسی دارد و همسر مورد نطرش را نیافته وقتی رابطه جنسی نداشته باشد اسیب روحی و جسمی می زند عصبانیت؛ کمبود محبت؛ خودارضایی و غیره.
  ما در جامعه افراطی زندگی می کنیم همه چیز را صفر و یک نگاه میکنند. حالا نیست ما سایر جنبه های جامعه مان خوب است فقط لنگ همین هستیم که دختران تا قبل ازدواج حتما باکره باشند. وضع حجاب و اقتصاد جامعه و طلاق و خشونت خانگی و این همه دروغ و توهین و بی کاری و گدایی و غیره همه چیز عالی است فقط همین یکی مانده که باید درست شود. دیگر موارد هم نسبی است بکرگی هم در بین مردم نسبی است. همانطور که گفتم متاسفانه ما در جامعه افراطی زندگی می کنیم. جامعه ای که حلال خدا را حرام و حرام خدا را حلال کرده باید هم اوضاعمان همین باشد. اگر پیرو مکتب اسلام هم باشید ایلام گفته صیغه حلال است ولی این را برای دختران حرام کردند و فقط برای پسران حلال است. در حدیث داریم دیدن اندام جنسی کراهت دارد دارد بعد ما حرام خدا را حلال کردیم می خواهیم کشف کنیم طرف به جز ما با شخص دیگری بوده یا نه. امام علی علیه السلام فرموده ای مالک اگر شب هنگام کسی را هنگام گناه دیدی صبح به همان چشم به وی ننگر شاید تا سحر توبه کرده باشد. اینها یعنی برادر من خودت که معلوم نیست چی کاره ای و آزادی شم داری بی خیال شو. بعد اسم خودمونم گذاشتیم مسلمان. هر کاری خواستیم کردیم حالا مثل شیر بالا سر دین خدا وایسادیم کسی نگاه چپ بهش نکنه. دین حجاب و معنویت برای تاثیر روی باطن انسانه چیزی از دین ساختیم که از مردم دروغگو؛ مریض روانی؛ ظالم و مظلوم؛ ناراضی؛ مردم دارای ترس و اضطراب و غیره ساخته. باطنی فاسد و کثیف و مریض که فقط میخواد ظاهر حفظ بشه.

 17. شهریار گفت:

  به نظرم در عصر حاضر باید نگاه دیگه ای به باکرگی دختران داشت. دختری که باکرگی اش رو به دست خودش و به شکل کاملا مخفیانه از دست داده یعنی دارای یک خوی یاغی گری و مخالفت با عرف جامعه و بعضا ارزش های خانواده خودش هست حالا این کار میخواد روی اشتباه کودکی باشه کنجکاوی باشه بی اطلاعی باشه هرچی باشه بلاخره یک سرکشیه. سرکشی وقتی در یکنفر وجود داشته باشه در اینده هم نمود پیدا خواهد کرد. نه لزوما به شکل جنسی که به شکل های متفاوت میتونه در طولانی مدت زندگی مشترک دو نفر رو زهر کنه. همین مساله در مورد مرد هم صادق هست. باکره نبودن یکی از نشانه های سرکشیه. نشانه های دیگه ای هم هست. با انسان سرکش ازدواج به جایی نمیرسه.

  1. زن گفت:

   کاش معیاری برای سنجش میزان سرکشی مردان هم وجود داشت تا زنان در تله ی مردان سرکش نیفتند.

  2. ابراهیم گفت:

   واقعا عالی
   فکر کنم ازین منظر باید جدی تر دیده بشه
   سپاس سپاس

 18. ابراهیم گفت:

  سلام.به نظر من استدلال های شما کاملا سطحیه.شما احتمالا فکر میکنید که دیدگاهتان روشن فکریه اما اشتباه میکنید!بحث من بکارت نیست چون ممکنه یه دختر از یه طریق دیگه ارتباط جنسی برقرار کنه بلکه بحث من رابطه جنسی قبل ازدواجه.دختری که قبل ازدواج رابطه جنسی برقرار میکنه به احتمال بسیار قوی عاشق طرف هستش.هیچ شما فکر کردید که اگر دختر عشق و رابطه جنسی و هیجان آن چنانی با یه پسر تجربه کنه چه لذتی میبره!شما فکر کردید اگر یکی از عناصر سه گانه بالا رو با شوهرش تجربه نکنه اونطوری میخواد ارضا نمیشه و وقتی ارضا نشه دوباره دنبالشون میگرده!دقیقا مثل کشیدن شیشه است.کسانی تجربش نکردن نمیدونن چه مزه ای داره و راحت تر زندگی میکنن.اما اونایی که شیشه میکشن لذتشو درک کردن و دیگه نمیتونن ولش کنن.همه ما میدونیم عشق فقط یه دفعه است.دختری که عاشق یه پسر میشه کوپن عشقش میسوزه و بعدش شوهر آیندشو دوس داره نهایتا نه عشق.از یه طرف دیگه هیجان که رابطه های اینچنینی هست تو رابطه جنسی زن و شوهری وجود نداره چون بین زن و شوهر آرامشه نه هیجان.و دیگه خودتون میدونید وقتی رابطه جنسی با عشق و هیجان ترکیب بشه چه اتفاقی میفته.مطمعنا اون دختر این حسو باشوهرش نخواهد داشت.در بسیاری از ازدواج ها مرد اول ازدواج مشکل جنسی داره که به احتمال قوی اون دختر ذکر شده نمیتونه با این موضوع کنار بیاد.البته چون اینجا بحث بکارت دختره اینارو گفتم دلایلی که پسرا باید پاک باشند هم میدونم ولی اینجا جای بحثش نیست.دوستان قضاوت با خودتون.امیدوارم کامنتم سانسور نشه خدا نگهدار

 19. مریم رضایی گفت:

  باسلام و تشکر
  من یک زن نویسنده هستم. و اتفاقا دارم کتابی درباره ی روابط جنسی و عاطفی بین زن و مرد و تابوشکنی ها در این زمینه می نویسم. استفاده کردم. بازهم ممنون

 20. محدثه گفت:

  سلام واقعا نمیدونم چطوری باید قضاوت کنم بهتره درباره ی این موضوع بیشتر فکر کنم که آیا رابطه ی نامشروع یا رابطه ی قبل ازدواج بده یا خوبه آیا باکره و پاکدامن موندن خوبه یا بده
  من خودم ۱۴ سالمه باکره هستم خانوادم هم مسلمون و هذب الاهی هستن ولی من دین ستیزم بر خلاف اونا
  نه اینکه از دین متنفر باشما نه
  بلاخره منم احساس نیاز میکنم که حالا شده واسه تامین نیازم خود ارضایی کنم خانوادم منو اونقدر محدود میکردن و میکنن که من واقعا آسیب میبینم اصلا نمیزارن زیاد با پسر داییم حرف بزنم یعنی در این حد
  تا حالا که دوست پسر نداشتم یعنی نمیتونستم هم داشته باشم چون اگه خانوادم میفهمیدن کلمو میکندن منو تو خونه راه نمیدادن ولی خوب این محدودیتشون باعث شد من همجسگرا بشم چطوری ببینید من قبلا خیلی مذهبی بودم ولی خوب دوست داشتم یه پسری رو دوس داشته باشم ولی میترسیدم از خدا و خونوادم هی میگفتم نه گناهه با پسر گرم گرفتن فلانه بهمانه و این جور چیزا
  ولی شدیدا احساس نیاز میکردم وسعی میکردم احساسم و سرکوب کنم بهش اهمیت ندم بعدش چی شد من به یکی از هم کلاسیام که دختر بود وابسته شدم بعد بهش علاقه مند شدم عین یه جنس مخالف دیدم که بهش یه حس داغی رو دارم بعد دوست داشتم که از لب ببوسمش و بغلش کنم و اینا بعد رابطمون عمیق شد ولی بعد بخاطر دلایلی بهم خورد ولی الان درمان شدم دیگه تمایلی به جنس موافق ندارم خانوادم که از این ارتباطم چیزی نفهمیدن و وقتی فهمیدم که همجسگرا شدم خودم خودمو جم جور کردم
  حالا که دقت میکنم واقعا خدا بهم رحم کرد که تونستم از همجنسگرایی نجات پیدا کنم چون همجنسگرایی خیلی بهم آسیب زد خصوصا آسیب روحی و همین سرکوب کردن نیاز بود که باعث شد به این سمت کشیده بشم من خودم فهمیدم همون اولش فهمیدم که واقعا به جنس مخالف نیاز دارم ولی چون میترسیدم سمتش نمیرفتم بعد که این تمایل رو نسبت به دوست خودم دیدم فهمیدم که بلا خره من مجبورم این نیاز رو برطرف کنم و این راهو ادمه دادم و من ناخود آگاه دچار اعتیاد به رابطه ی همجنس گرایی با اون شدم
  با تمام پدر مادرای عزیز هستم خواهشا نکنید این کارو حالا من کاری ندارم با اینکه از نظر سکس داشتن بچه هاتونو آزاد بزارین یا نه ولی اونو از همنشینی و یا ارتباط عادی با جنس مخالف محدود نکنین که آفتاب و مهتاب ندیده بمونه واسش مشکل ایجاد شه زمان قدیم آفتاب مهتاب ندیده موندن عیبی نداشت چون همه تقریبا اونجوری بودن ولی الان که دیگه چشمو گوشا باز شده این آفتاب مهتاب موندن آسیب میزنه

 21. Diyana گفت:

  من باکره نیستم پس به دید اجتماع و خیلی از شما خرابم. اما من با وجدان خودم راحتم چون مثل خیلیا بخاطر پول یه عمر تن نفروختم ازدواج نکردم‌ . همونایی ک فقط بخاطر پول ازدواج کردن. من فقط به حکم عشق اینکارو کردم.

  1. سعید رمضانی مدیر گفت:

   خداقل از سمت خودم و تعدادی از آدم‌هایی که اینجا رو خوندن و کامنت گذاشتن می‌تونم بگم که:
   «کسی رو شما رو خراب نمیدونه.»
   و به نظر شخصیم مسیر بهتری رو برای ازدواج رفتین.

   1. Diyana گفت:

    عده خیلی کمی مثل شما فکر میکنن. البته تو یه رابطه جدی و عمیق ، روابط جنسی همه چیز نیست اما متاسفانه تو جامعه ما ب دلیل انحرافات جنسی مهم ترین چیز همینه. مثلا من بعد از تموم شدن رابطه ای ک با دوست پسرم داشتم بیش از هر چیزی از نظر روحی لطمه خوردم . الان برام این مساله که باکره نیستم اهمیت خیلی کمی داره ولی متاسفانه احتمالا در آینده بخاطرش خیلی ضربه های بیشتری بخورم. و برای اینکه بتونم با شرایط حاضرم دختر سالمی بمونم باید بیشتر از بقیه مواظب باشم تا شخصی ک بعدا وارد زندگیم میشه فقط ب دلیل آزادی ای شرایط من ایجاب میکنه جلو نیاد و باید بتونم با دقت خیلی زیادی یه رابطه واقعی رو از یه رابطه غیرواقعی تشخیص بدم.

 22. ممد گفت:

  دلیل حرفاشون اینه که احتمالا کسی که پرده داره،شاید یه درصد احتمالش باشه نداده باشه،اما اونی که پرده نداره صد در صد داده!

 23. اسمان گفت:

  سلام .من باکره نبودم .از لحاظ خودم از همون لحظه اول اشتباه بود ک این کارو کردم ولی.فقط با یک نفر اونم نمیدونم چرا ،هرچی از خودم میپرسم جوابی ندارم فقط هیجان که این موصوعوچیه و چه طوریه مثل اینکه شما اقایون خودارضایی دفعه اولتون چه طور بوده از روی کنجکاوی بعدشم شاید دیگه الان براتون عادته ولی نه بکارت دارید نه عذاب وجدان خلاصه بعدشم ک از اون اقا کلا فاصله گرفتم،با همسرم اشنا شدم وموضوع رو بهش گفتم.اصلا خواستگارم نبود همینطوری دوست بودیم و من باهاش درد ودل کردم.چند وقت بعدش زنگ زد بهم و ازم خواستگاری کرد.منم گفتم ک نمیتونم سر این جریان با تو ازدواج کنم و اون مثل شماهایی ک میگید برام مهم نیست باکرگی ،میگفت اصلا موضوعه مهمی نیست تا منو راضی کرد،ازدواج کردیم،فردای عقد همه چیز زیر رو رو شد دیگه اون شخصی ک من میشناختمونبود خیلی بد دل و شکاک ب همه مردای اطراف من،هر چی مهمونی بود یا نمیزاشت برم یا با اشک و ناراحتی میگفت اونی ک با تو این کارو کرده الان اونجاست ،من تو درد و دل همه چیزو گفتم ولی نمیدونستم ک اینطور میشه،،خیلی گیر میداد من عاشقش بودم ولی اون اذیتم میکرد ب هر بهونه ای این مطلب و میزد تو سرم ، سر خرید عروسی و ،،،خودتون حدس بزنید،تا جایی ک عروسی هم نگرفت من اما جهازمو بردم تو خونش و علی رقم مخالفت خانواده باهاش زندگی کردم،میگفت برای من مثب زن مطلقه ای نباید خرجت کنم اتیشم میزد ولی دوسش داشتم ،اونایی ک میگن اگه با من ارضا نشه میره با کسی دیگه ،،،همسرم مشکل زود انزالی هم داشت ،نه همیشه اما تو چشم میومد و رابطمونو خراب کرده بود،با تمام این وجود حرفی نمیزدم ،،حتی ب من میگفت انقدر دیدی این سیرابت نمیکنه اما حقیقت چیز دیگه ای بود.انقدر اوضاعمون بد شده بود ک دیگه ب طلاق فکر میکردیم ،،فقط ب خاطره شک ،دخالت خانوادش زبونم کوتاهوبود حرفمو میزدم ولی اونم بهونه شو داشت کم میاورد میگفت ب خانوادت میگم ب پدرم میگم ،کلا خفه بودم روزگارم شده بود گریه افسرده شدم ..ب فکر بچه افتادیم ،اون روزهایی که باید اقدام میکردیم ازم دورق میکرد دعوا راه مینداخت از تو کثافط بچه نمیخام خیلی با حساساتم بازی کرد بعد یه سال بچه دار نشدیم رفتم دکتر گفت همسرتم ببر ازمایش بده،اسپرمش خیلی ضعیف و در حد خوبی نبود ،گفتن بچه دار نمیشید مگر لقاح کنید همه جا رفتم من پیگیر بودم ولی اون هنوزم دلش با من نبود انگار،،نمیومد ،خلاصه دیگه اوضاع بدترم شد فیشتر شک کرد ک شاید بزارم برم شاید خیانت کنم،،،بدتر شد دیگه طاقتشو نداشتیم،انقدر کارت عروسی داشتیم ک نرفتم من دیگه میزدم ب سیم اخر و ب قهر میرفتم خونه مادرم، میرفتم عروسی کار خلافم فط همینا بود،وگرنه دوستی نداشتم ک روزگارمو با هاش باشم فقط روز و شبم شد خدا نماز و توبه و دعا و خانواده ،دیگه زندگیمون دووم نیاورد و ازش جدا شدم ،،طلاقمو نداده یک سالی میشه خونه مادرم هستم،خداشاهده تو این مدت نه اینکه با کسی دوست نبودم حتی سعی میکنم نمازامو بخوندم خیلی توبه میکنم ،نمیدونم خدا میبینه یا نه یک ساله ک اصلا ب هیچ طزیقی ب ارضا شدن ووخودارضایی ،،،،هر چی ب این جور مسایل مربوطه فکر نکردم و سمتشون نرفتم چون بخدا میگم فقط میخوام برات جبران کنم،،میدونم گناهکار منم .ولی دلم از همسرم شکسته چون اون با خدا معامله کرد،خدا رو شکر ک بهمون بچه نداد ،همسرم دلمو شکوند و هیچ وقت نمیتونهدطبیعی باردار شه ،اخرشم بهم گفت منومشکل ندارم تو رحمتو در آوردی تو دختر نبودی شاید حامله شدی و بعدشم انداختی و رحمتم خارج کردن.تهمتاش تمومی ندارن ن عروسی گرفت ن بچه دار شد و تمام مردای فامیلمونو بهم بست دلم اتیش گرفته .خدا جای حق نشسته.ببخشید برادر ها ولی این حرفاتون برای روزای اوله بعدش ب خدا مشکل درست میشه،اگر مجبور نیستید همون دختر باکره بگیرید ،جوری قول ندین ک بزنید زیرش تاوانش خیلی سخته با خدا در میوفتین ،ممنون ک خوندین مطلبمو

  1. سعید رمضانی مدیر گفت:

   شما به شدت تجربه‌ی سخت و ناراحت‌کننده‌ای رو داشتین. امیدوارکننده‌س که تونستین از اون تجربه رد بشین و بتونین سرپا بایستین.

   متاسفانه حداقل مشاهدات شخصی من این بوده که بیشتر مردای متولد نیمه دوم دهه هفتاد به بعد دارن نشانه‌هایی از اوکی بودن با این قضیه پیش می‌برن و هر چقدر قبل‌تر میریم، احتمال این که مرد مورد نظر نتونه کنار بیاد بیشتر میشه.

   گرچه من هنوز تجربه‌ی ازدواج نداشتم، اما امیدوارم که برای من هم مشکلی نباشه و فکر می‌کنم بتونم کنار بیام.

 24. آسمان گفت:

  ممنونم.اما هنوزم خودمو پیدا نکردم،هنوز بعضی جاهای زندگی شدید از کوره در میرم و خیلی عصبی میشم سر موضوعات الکی شدید حساس شدم،ولی خدا بزرگه و من با تجربه ای ک داشتم اطمینان دارم دارید شعار میدین ،ب خدا تو زندگی مثل خوره فکرش میوفته تو جونتون و نابودتون میکنه همس فکر میکنید خانمتون داره خیانت میکنه

 25. halam beham khord گفت:

  نظر شما (لازم)من به اونایی که میگن باکرگی برام مهم نیست به مرد بودنشون شک دارم…. درسته سکس از دهن و عقب و غیره هم میشه باز اونجوری ادم شک داره ولی اینجوری مطمئنی که طرفت داده…. اول اینکه ما تو ایرانیم و اینجوری بزرگ شدیم دومندش ادم تا ذات ادم رو نشناسه نباید بره زود ازدواج کنه باید قبل ازدواج رابطه طولانی برقرار کنه ولی سالم… مطمئن طرفت خودشو تو ماه های اول لو میده یه سوتی ای میده سومندش خاک بر سر شمایی که ادای روشنفکرارو در میارین و طرفشون رو میگیرین به این دخترارو میدین اینجوری میشن دیگه، به جای این مسائل تو چیزای دیگه ازشون حمایت کنید مثلا چرا مرد دوتا زن میگیره و این حرفا… این اسلام شما هم تو بی بند و باری اینا بی تقصیر نیست ….خدا شاه رو بیامرزه که اون زمون یه جایی بود مخصوص روسپی ها اون موقع میشد خوب و از بد شناخت الان واقعا سخت شده…. در کل بگم سکس نیازه اما بعد ازدواج نه قبلش فقط یه بی غیرت میتونه بگه برام مهم نیست طرف مقابلم قبل ازدواج چه غلطایی کرده…. فقط مردا میفهمن چی میگم نه نامردا 😡

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *