اشتباهِ «فقط دختر با‌‌‌کره می‌‌گیرم»

 

هشدار: این متن با شفافیت غیرمعمولی نوشته شده.

 

 

تعداد محسوسی از مجردان مذکری که دیده‌ام باور داشتند فقط باید دختر با‌‌‌‌کره گرفت. دقیق‌تر بگویم، از تمام اطرافیانم که این عقیده‌شون رو فهمیده‌م فقط ۳ نفر بوده که با دختر غیربا‌‌‌‌کره ازدواج می‌کردند. که البته ۲ نفرشون رو پیتزا مهمون کرده‌ام(:

اما چرا؟

مهم‌ترین دلیلی که داشتند:

«بعد از ازدواج با احتمال بیشتری می‌ره به یکی دیگه میده(رابطه‌ی جنسی ایجاد می‌کنه)»

 

اما به نظرم حرف مهملیه. چرا؟ با شبیه‌سازی یه بحث، نظرات من رو بخونید.

فقط دقت کنید این بحث شبیه‌سازی شده، بحث شبیه‌سازی شده‌ی بین ۲ خوابگاهی‌اه پسره. حتی تا حدی هم تعدیل شده. مطمئنا از بین خوانندگان مرد این وبلاگ، هیچ کدام اصلا این کلمات را نشنیده‌اند و هیچ‌کدام از این عبارات استفاده نکرده‌اند و صد البته، هیچ کدام قرار نیست با ناموس‌شان از این کارها بکنند((:

تقریبا(با مشابهت ۸۰٪(: ) یکی دو ساعت پیش بحث مشابهی رو با یه هم‌خوابگاهی داشتم. من از ترم اول کارشناسی پیگیر این بحث‌ها بودم و سعی کردم به سمتی که فکر می‌کنم، تغییری رو ایجاد کنم. که البته از نتایجش طرد شدن‌های کوچیک بوده.  یا تاثیر در انتخاب‌هایی که مردان اطرافم انجام می‌دن، چیزی که برام بسی لذت بخش بوده.

امیداورم شبیه‌سازی بحث زیر، کمک کنه تا تعداد مردان بیشتری موقع انتخاب یه زن برای ازدواج، بکارت رو عامل تعیین کننده نگیرن. اگه شما هم مرد هستین و با دختر غیربا‌‌‌‌کره ازدواج می‌کنین، خبر بدین شاید پول و حوصله و زمان و میل بود و اومدم یه پیتزا مهمونتون کردم. اگر هم زن هستین و ترجیحتون اینه قبل ازدواج(دائم) رابطه‌ی جنسی وا‌ژنی با کسی نداشته باشین، بیایین صحبت کنیم. بعید نیست شما اگر پسر بودین هم ترجیحتون دختر با‌‌‌‌کره بود.

راستی احتمالا این مطلب، آغازگر سری مطالبی در این حوزه باشه. اگه دوستش داشتین، پیگیر بقیه‌ش باشین(؛

 

 

 

 • من فقط دختر با‌‌‌‌کره می‌گیرم. بقیه‌شون ممکنه بعد ازدواج با من برن با یکی دیگه رابطه جنسی برقرار کنند!

از کجا همچین حرفی می‌زنی؟ مقاله خواندی؟ کسی رفته آماری/علمی بررسی کرده؟

بعد دقت کن کسی که این کارو می‌کنه جنده نیست ها! صرفا کسی که دوست داشته رو کرده(بله، هم مردها و هم زن‌ها طرف مقابل را می‌کنند. «فاک/کردن» محدود به مردها نیست)

 

 • نه. ولی خب بررسی نمی‌خواد که! کسی که یه بار داده باشه، دفعه‌ی بعدی راحت‌تر می‌ده! مثل اون پسری که یه بار کو‌‌/ن داده، بار دوم راحت‌تر میده.

شما زنت رو هم کردی و مثل اون پسری که کو‌‌/ن داده شده. یه بار تجربه کرده. اگه بیشتر کردی، بیشتر تجربه کرده((:

 

 • نگرفتی منظورمو. می‌گم اون رابطه‌ی جنسی با غیر من رو تجربه کرده، الآن راحت‌تر  با یکی دیگه رابطه‌ی جنسی می‌تونه برقرار کنه.

درسته. قبول دارم. بری از عشایر هم دختر بگیری با احتمال کمتری از یه دختری که خونه‌شون تو جردنه بهت خیانت می‌کنه! قبول داری؟

 

 • بله. اما خب من بین دخترای اطرافم میگم. می‌گم بین دو دختر یکسان اطرافم، دختر با‌‌‌‌کره‌هه رو می‌گیرم.

منطقیه حرفت. اما قبول داری دختر یکسان نداریم؟ شدی مثل اقتصاد‌دان‌ها و دنیای تخیلی‌شون. هیچ ۲ تا دختری مثل هم نیستند. داری با تاثیر بسیار ضعیفی که این موضوع داره، خودت رو از کلی مورد خوب، کلی زندگی خوب که می‌تونستی داشته باشی محدود می‌کنی.

 

 • تو از کجا می‌گی احتمالش ضعیفه؟ آمار داری؟ بررسی علمی کردی؟(؛

نه. حالا برا مطلب بعدی شاید رفتم پی‌ مدارک مستدل(:

اما خب ببین. فرض کن ازدواج کردی. زنت چرا باید بره به یکی دیگه بده؟ چون از نظر جنسی ازت راضی نیست دیگه! یا این که تنوع طلبه(و به خاطر این تنوع‌طلبی ازت راضی نیست.)

می‌خوام بگم این که می‌گن یکی از اصلی‌ترین علت‌های طلاق‌، جنسی‌اه(+،+،+) نمیشه به این دلیل باشه که اکثرشون قبلا رابطه‌ی جنسی داشتن! بری بخونی، می‌فهمی نارضایتی جنسی عامل مهمی بوده. نتونستن همدیگه رو ارضا کنن، یا مثلا با هم که دعواشون شده و قهر کردن و قهرشون رو وارد تخت‌خوابم کردن و همدیگه رو نکردن و از این حرفا.

 

 • هم‌م‌م‌م…. حالا چون تو تخیل تو زنده‌ایم، بنویس برو جلو ببینم چی می‌گی((:

بله. اگه تنوع‌طلبه، که خب نمی‌شه کاری کرد. درسته اگه قبل از تو رابطه‌ی جنسی داشت آگاه‌‌تر بود به این موضوع و اگه نداشت، آگاهیش کمتر بود، ولی خب نتیجه‌ش یکیه فقط: ناراضی‌اه.

اتفاقا بدتره که قبلا نداده. چون هم ناراضی‌اه، هم نمی‌دونه از چیD:

 

 • حالا اگه از نظر جنسی ازم ناراضی باشه چطور میشه؟ میره میده به یکی دیگه. یو ها ها ها!

بله. اتفاقا بهتره که بده. برا سلامت جسمی و روانیش هم بهتره. اما خب بهتره قبلش ازت طلاق بگیره.

به غیر شوخی، یکی از مسیرها اینه که بره بده. یکی دیگه‌ش اینه که باهات حرف بزنه. بگه به ارگا‌‌سم نمی‌رسم. اوج لذت جنسی رو تجربه نمی‌کنم. بیا فلان حالت و مسیر رو تجربه کنیم.

اصلا اگه می‌خوایی ازدواجی بکنی که قرار نیست در مورد ترجیحات جنسی‌تون باهم صحبت کنید، بدون که داری وارد بازی خطرناکی میشی. خودت مردی، خیلی راحت‌تر به اوج لذت می‌رسی. زنا سیستم‌شون فرق می‌کنه. متغیر بیشتر داره. مثل مال ما سرراست نیست(؛ باید با هم حرف بزنین.

 

 • ببین اصلا وقتی یه زنی قبلا با یکی دیگه بوده، بیشتر می‌فهمه. یکی دیگه دیده. از مال من راضی نمیشه

عجبا! چقدر خودتو کم در نظر می‌گیری(:

به هر حال باز بحث رضایته. ندیده باشه هم و راضی نشه به مشکل نارضایتی که گفتم می‌خوری.

 

 • نه دیگه! اگه قبلا مال یکی دیگه رو ندیده بود، شاید با مال من راضی می‌شد!

منو یاد ایده‌ی مشتریان فهمیده و نفهمیده(+) می‌ندازی. دقت کن که نمیری یه زن از قبایل دورافتاده‌ی فلان جا بگیری که. الآن ماشاالله همه چش و گوششون باز شده. اگه قراره زنت رو با این ایده که نفهمه چه لذت جنسی‌ای رو می‌تونه تجربه کنه راضی نگه‌داری، فکر کنم بیشتر از خودت می‌ترسی که نتونی راضیش کنی.

ولی راحت باش. اگه با هم همکاری و صحبت کنین می‌تونین به اون اوجی که دوست دارین برسین. سایز دازنت متر(؛ تو هم که ماشاالله. صبحا که برا نماز پا شدم دیدم چه قدوبالایی داره(اصطلاح علمیش میشه:Nocturnal penile tumescence)

 • برو بابا. انگار ۵ دفعه ازدواج کرده داره برا من تز میده. اصلا زنت اومد به من داد بهت می‌گم

اولا این انتخاب زن منه که بخواد بیاد به تو بده یا نه. گرچه من به شدت ناراحت میشم و با احتمال زیاد طلاق می‌گیرم. به هر حال ناراضی بوده دیگه. اگه منم نتونستم رضایت جنسی که می‌خواد براش تامین کنم، سعی کردم و نتونستم،‌ همون به تویی که می‌تونی تامین کنی بده، براش بهتره.

دوما به تجربه‌ی من چی‌کار داری. حرفم هر جایی اشتباه به نظرت رسید گیر بده.

 • ادامه داره حرفات؟

شاید ادامه داشته باشد… (:

 

 

 

پی‌نوشت:

شاید فکر کنید که مطرح کردن این مسائل لازم نیست. مردان جدید، آن‌هایی که حول و حوش ۷۵ به دنیا آمده‌اند و بعدتر، دختر غیربا‌‌‌‌کره هم می‌گیرند و اصلا دنیا در حال حرکت به سمتی است که این چیزها اصلا مهم نیست.

درست هم می‌گویید. اتفاقا دنیا به این سمت هم حرکت می‌کند که کمتر کار کنیم و بیشتر پول بگیریم و رفاه‌مان بیشتر باشد. اما نمی‌شود حالا من سعی کنم سرعت حرکت بیشتر شود؟(؛

 

 

پی‌نوشت۲:

بعید می‌دونم ۱ درصد بحث‌ها هم به متقاعد کردن طرف مقابل منجر بشه. اما خب عموما، باعث میشه نطفه‌ی ایده‌های متفاوتی تو ذهن طرفین شکل بگیره. نطفه‌هایی که سال‌ها بعد، سر یه انتخاب، مسیر رو تعیین کنه.

برا همین به قصد متقاعد کردن هم بحث نکردین، باز می‌تونه مفید باشه. دقیق‌تر بگم، حتما مفیده(:

9 دیدگاه

 1. بهنام فلاح

  نوامبر 1, 2017 at 4:06 ق.ظ

  احتمالا چون من متولد سال ۷۵ام مهمون کردن پیتزا شامل حال من نخواهد شد😂😂درود بر تو.

 2. بهنام فلاح

  نوامبر 1, 2017 at 4:27 ق.ظ

  سعید میدونی شاید این پدیده که علاقه بیشتر به سمت دختران باکره باشه،(شاید و هیچ اماری ندارم صرفا برداشتم اینه) در جوامع یا در نسل هایی باشه که بیشتر سرکوب جنسی شده اند(یعنی در کمترین میزان از بهره مندی جنسی حتی در سطح تماس دست) و شاید تغییر ذائقه! نسل ها به همین دلیل باشه.البته میگم این ها صرفا برداشت شخصیه خودمه.

  1. محسن

   نوامبر 1, 2017 at 10:16 ق.ظ

   بهنام جان،

   دست دادن تماس جنسی نیست.
   حتی دست زدن به آلت تناسلی جنس مخالف (مثلا برای درمان) هم تماس جنسی نیست!
   اما دست دادنی که از روی لذت جنسی باشد، تماس جنسی محصوب می شود.
   حتی لمس یک صندلی به نحوی که از آن لذت جنسی ببرید (فتیش) یک تماس جنسی محصوب می شود.

   اما به نظرم حرف شما چندان درست نیست و براساس تجربه های شخصی است. مثلا در بسیاری از قبایل آفریقا با اینکه بعضا هیچ گونه حجابی رعایت نمی شود و زن و مرد کاملا برهته و در کنار هم زندگی می کنند، اما باز هم باکرگی مهم است.

   حتی در همان غرب هم تا ۱۰۰ سال پیش باکرگی و نداشتن رابطه جنسی قبل از ازدواج بسیار مهم بود. حتی حجاب هم بسیار سختگیرانه تر از ایران فعلی (بدون فشار از بالا) رعایت می شد.

 3. محسن

  نوامبر 1, 2017 at 10:00 ق.ظ

  من دهه شصتی هستم و هنوز دنبال نیمه گمشده میگردم. باکره و غیر باکره هم برام فرقی ندارد. یعنی هیچوقت مهم نبوده.
  تو شهرستان هم هستم، برای پیتزا آدرس بدم یا شماره حساب؟
  :))))

  با خواندن متن یاد این بحثا در زمان کارشناسی و با بچه های چندسال بزرگتر ارشد و دکترا افتادم. همیشه بی فایده بود. همیشه هم به اینجا ختم می شد که میگفتند: اگر من بیایم و خواهرتو بکنم تو عصبانی نمی شی؟ هیچی نمیگی؟ کاری نمیکنی؟ جواب میدادم اگه سو استفاده نباشه و برنامه بلند مدت داشته باشید، نه! به من چه که برای خواهرم تصمیم بگیرم! ولی ببینم داری سوء استفاده میکنی و فریب میدهی و بزن در رویی باشد، یا هدفت چیزی باشد که خواهرم مخالف باشد و بهش نگی، چرا، ناراحت می شم پدرت را هم در میارم!
  جواب شان این بود: هنوز داغی نمی فهمی غیییییرتتتتتتتت یعنی چیییی بچهههههه. و چه فحش هایی که پشت سرم به من و خانواده ندادند.

  گویا این جماعت غیرت را با زورگویی، اختیارداری کردن برای زندگی دیگران و رفتار زندان بان با زندانی، و احمق و درجه دو فرض کردن جنس زن اشتباه گرفتند!

  نکته جالب اینجاست هرجا به نفعشان نباشد میگند فلان رفتار حیوانیست و ما انسان هستیم و نباید مثل حیوان باشیم چون خروس ها تا مرغی می بینند رویش می پرند! هرجا به نفعشان باشد صد و هشتاد درجه تغییر موضع میدند و رفتار های حیوانی خوب میشود و از همان خروس مثال میاورند که چندتا مرغ میگیرد و از همشون هم به یه اندازه محافظت می کند و نمی گزارد هیچ خروس دیگه ای به مرغانش نزدیک بشود و تا پای جان برای دفاع از ناموس می جنگد! آخرش رفتار حیوانی خوب است یا بد؟ ما که هیچوقت نفهمیدیم!

  نکته جالب تر اینجاست که بعضی از این ها چه قبل از ازدواج و چه بعد از ازدواج، هرکار بخواهند میکنند، ولی خواهرشان حق ندارد انجام بدهد! زنشان هم باید آفتاب مهتاب ندیده باشد! نمیدانند همان دختری که یواشکی میروند میکنند و ذوق میکنند، خواهر یک خر دیگه ای لنگه خودشان است و خواهر خودشون هم لنگه همون دختر هست، وگرنه یک دختر درست و حسابی از یک خانواده فهمیده، لنگ هایش را برای چنین کسانی که حاظر نیستند آنها را با خانواده شان آشنا کنند و همه چیزشان باید در خفا باشد، باز نمی کند!

 4. زهلم گتمیش

  دسامبر 12, 2017 at 3:38 ب.ظ

  جالب بود
  به عنوان یه دختر باهات موافقم ؛)
  اگه اونایی که دنبال دختر باکره ان خودشون دختر بودن متوجه میشدن که واقعا باکره بودن دلیل بر پاک بودن و خیانت نکردن نیست، میفهمیدن نداشتن بکارت دلیل بر هرزگی نیس.
  اگه معیارا پسرا برای خیانت در آینده باکره بودن یا نبودن دختره باید بگم بدجور سوتی دادن 🙂

  1. saeedcpo

   دسامبر 12, 2017 at 5:01 ب.ظ

   اونایی که من دیدم تقریبا همه‌شون می‌دونستند که احتمالش کمه با کسی ازدواج کنند که قبلا دوست‌پسر نداشته یا از پشت رابطه‌ی جنسی نداشته.
   اما خب از جلو براشون اهمیت خاصی داره. البته که خودشون پیگیر راه‌هایی چون ب/کارت مصنوعی و دوختن و اینا بودن و بلدن راه‌های فهمیدن و دور زدن رو(:

 5. marzie

  دسامبر 29, 2017 at 4:03 ب.ظ

  سلام
  من یه دخترم
  ای عالی جنابانی که میگین فقط باکره میگیریم… حالت اول من میتونم هرزه گونه هر چند وقت یه بار با یه مرد بخابم و الی آخر…رابطه ی واژنی هم نداشته باشم. حالت دوم شاید با کسی توی رابطه هستم یک رابطه ی اصل و نسب دار و دوسش هم دارم. اونموقع من احتمالا دوست دارم باهاش ارتباط جنسی واقعی رو تجربه کنم و شاید نشد باهاش ازدواج کنم. این مورد دوم به نسبت شاید مدل فکری پخته تر و سالم تری پشتش هست.
  ولی بازم بحث ازدواج قابل قیاس نیست با این موارد که حالا ترس از این داشته باشیم که عایا ممکنه بعدش بهمون خیانت کنه یا نه. اره ممکنه چه من باکره بوده باشم و چه نه. مهم اینه که مغز من چه جوری کار کنه. یکی با دیدگاه دین به قضیه نگاه میکنه یکی عزت نفس براش اصله یکی آزادی پیش از ازدواج براش بیس فکریشه و و و …. شما لازم نیست از طرف بپرسی اوپنی یا نه از گذشته ش بپرسی چه می دونم با کی بودی با کی نبودی …. همین که بالاتنش (فکرش) بیشتر از پایین تنش کار میکنه (چه پسر چه دختر) ( که خیلی هم زود لو میره) احتمالا خیلی چیزای دیگه در کنار پرده بکارت میتونه داشته باشه که بشه در کنارش احساس رشد و سعادت داشت.(هرچنننند کوتاه مدت)
  آقا من یه پسری رو قانع کردم که ملاکاش رو جابه جا کنه برا ازدواج. شماره حسا ب بدم؟ :)))

  1. saeedcpo

   دسامبر 30, 2017 at 4:52 ق.ظ

   به به. جدا از محتوای نظر که خوشم اومد، از طولانی بودنش ممنونم.
   نظر طولانی و با جزئیات کمه این روزها.

   شماره حساب که نمیشه. ولی من حاضرم اون پسره و شما رو یه جا یه پیتزای درست‌وحسابی تهران مهمون کنم. برا من جالبه هم با زنی صحبت کنم که تونسته مردی رو قانع کنه و هم با مردی که زنی تونسته قانع‌ش کنه. دلایل رو بشنونم و ببینم هنوز اون حس قدیمی تو اون مرد هست یا نه.

   1. marzie

    دسامبر 30, 2017 at 8:53 ق.ظ

    ممنون
    البته اینکه اون آقا برادر بزرگترم بود قطعا بی تاثیر نبوده توی قانع کردن 🙂

پاسخ دهید