اورَه

سعید رمضانی و نوشته‌هایش

جنگ با تبلیغات گوگل-گوگل را مجبور کنید تبلیغ نکند

۷ دیدگاه‌ها

گوگل هوشمند است،گوگل می داند که برای تاثیرگزار بودن، تبلیغاتش باید به علایق کاربران ربط داشته باشد.برای همین است که گوگل به طور نامحسوس ایمیل های شما در نظر می گیرد تا تبلیغات مرتبط با ایمیلتان را به شما نشان بدهد.

با این استدلال ها رزا گلیجان در لایف هکر مطلبی در این باره نوشته و گفته که معلوم است گوگل برای کلماتی مانند کشتار جمعی و یا حمام خون تبلیغات ندارد!(معلوم است که هیتلر و صدام نیستند که تبلیغ بدهند) برای همین ما از این کلمات سو استفاده می کنیم و با استفاده از کلمات خشن،گوگل را مجبور می کنیم تبلیغ نکند.کافی است جمله انگلیسی را به امضای ایمیلتان اضافه کنید.برای این کار در اکانت جی میلتان به Settings بروید و در تب General در کادر مقابل Signature عبارت گفته شده را اضافه کنید.از این به بعد در کنار  ایمیل های شما گوگل جرات نمی کند تبلیغ کند.

اما کند و کاو در این جمله ی جادویی:

خود جمله جادویی این است:“I enjoy the massacre of ads. This sentence will slaughter ads without a messy bloodbath”

ترجمه امضایتان همچین چیزی می شود:”من از کشتار تبلیغات لذت می برم.با این جمله من به طرز فجیعی تبلیغات را خواهم کشت،بدون این که حمام خونی به راه بیاندازم”

میبینید که با وجود کلماتی مانند کشتار،قتل به طرز فجیع و حمام خون هیچ شرکتی جرات نمی کند “صلح” و یا “آرامش برای شما را”  تبلیغ کند.برای همین است که گوگل از ایمیل شما صرف نظر می کند و آن را به خود شما می سپارد.

نکته ۱:این که گوگل این همه سرویس را مجانی به شما ارائه بدهد و شما بیایید و تبلیغاتش را حذف کنید،یک نامردی تمام است.خواهشا به غیر از مواقع شوخی و سر کار گزاشتن دوستان از این ترفند استفاده نکنید.مسئولیت اخلاقییش با خود شماست!

نکته ۲:با این روش می توانید خودتان را امید کردستانی یا از فامیل هایش جا بزنید و بگویید که دستور داده ام برای ایمیل های من تبلیغ نکنند!

پی نوشت ۱:تنها مطلبی که نظراتش اسپم نبوده و درست و حسابی برایش نظر داده اند همین مطلب است.یکی از دو مطلبی که از وبلاگ گزینش کردم و برای یک فتحی عنوان کردم،بلکه به عناون پست مهمان قبول کند همین مطلب است.تنها مطلبی که همتای فارسی نداشت(تا زمان انتشار مطلب) همین مطلب است.اما این مطلب به کل ناقص بود.من یادم رفته بود آن جمله انگلیسی کذایی  را برای امضا بنویسم:)

پی نوشت ۲:آدرس دقیق مطلب در  لایف هکر ودر DownloadSquadبرچسب‌ها:

 1. اگر تبلیغ نکنه اونوقت همه سرویس‌های مجانی‌اش رو دیگه مجانی در اختیار کاربران قرار نمیده-ها!!!

 2. admin مدیر گفت:

  @امیر مسعود
  درسته.اما خب نکته خیی جالبیه.در ضمن این همه پول و تبلیغ رو از همین کردستانی یاد گرفته.فکر نکنم زیاد با حذف تبلیغات یه هم وطن امید کردستانی ناراحت بشه این گوگل!

 3. admin مدیر گفت:

  @لورد ایلیدن

  البته اون برادر کوچیک تر منه که هنوز از مرحله “کامپیوتر صرف بازی” به “کامپیوتر کامپیوتره” نرسیده و هی بازی می کنه.حتما به اطلاعش می رسونم.

 4. شما تو وبلاگ من ( به اسم sa2fi ) نظر داده بودید که راجع به اون جادوگر که کلاغ میشه بنویس ، میتونید مقاله ی مورد نظر رو تحت عنوان “مدیو” پیدا کنید !

 5. عمو جوووون گفت:

  سلام
  جدی چه فکری پیش خودتون میکنید که این اطلاعات و اخبار مسخره رو میزارید اینجا ، ما ایرانی ها به اندازه کافی تو دنیای کامپیوتر و نرم افزار با سو استفاده هایی که کردیم انگل هستیم ، چرا به این قضیه دامن میزنید ؟؟؟
  عوض اینکه بشینی ۴ تا مطلب به درد بخور تهیه کنی که اطلاعات ملت رو ببری بالا اومدی روش شیره مالیدن سر گوگل رو تجویز میکنی ؟؟ جدی خجالت نمیکشی ؟ شعور و درک این رو نداری که بفهمی این سرویسی که مثل طلا میمونه رو گوگل در اختیارت گذاشته که ازش استفاده کنی ، اونوقت ….
  جدا برای امثال تو متاسفم انگل اینترنتی ایرانی .

  به امید ارتقا سطح فکری شما دوست عزیز و نادان !

  1. admin مدیر گفت:

   واقعا فکر می کنم یک نفر از دوستان فقط برای تست جواب من به این نظر، این نظر را داده!
   چون واقعا هیچ کسی نمی آید از نحوه عنوان کردن این مطلب اشکال بگیرد، چون در “نکته ۱” تاکید کردم که این روش اخلاقی نیست.
   به فرض اگر مشکل اخلاقی هم نداشته باشد، هیچ کس از آن استفاده نمی کند.چون بود و نبود تبلیغات متنی گوگل خیلی فرق هم نمی کند.فوقش یکی دو کیلوبایت.
   و در نهایت اگر شما به منابع من نگاه می کردید، می دید که دو وبلاگ لایف هکر و دانلود اسکواد هم این مطلب را عنوان کرده اند و به هیچ عنوان مسخره نیست فقط نقطه ضعف تبلیغات هوشمند گوگل را نشان می دهد.(این دو وبلاگ که معرفتان هستند؟)
   اما من به شخصه هر وقت نظری مخالف عقاید مذهبی،سیاسی و تکنولوژی وبلاگی، نظر می دهم نام و نام سایت و ایمیلم را درست وارد می کنم.شما هم سعی کنید این کار را بکنید بلکه بتوان با شما بحث کرد و نقطه ضعف های این وبلاگ را برطرف کرد.
   ممنون که نظر مخالف دادید.
   +ویرایش: ایشان ایمیلشان را درست وارد کرده بودند. ولی انگار من نفهمیده بودم:)

 6. لطفا در مورد هدفمنی این سرویس بیشتر توضیح دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *