اورَه

سعید رمضانی و نوشته‌هایش

تصاویر،متن و ذهن من

بدون دیدگاه

احساس می‌کنم وقتی می‌نویسم راحت می‌شوم، راحت‌تر فکر می‌کنم و راحت‌تر می‌خوابم! برای همین می‌خواهم از این به بعد این وبلاگ را به وبلاگ شخصی‌ام تبدیل کنم و همین طوری بنویسم! این گونه طرفدارهای خاص خودم را هم پیدا می کنم:دی

این تصاویری هم که می‌بینید حاصل چند دقیقه گوگل پلاس و گودر گردی است. اگر وقت ندارید نخوانید، چون چیزهای مهمی نیستند! قول شرف هم می‌دهم در آن دنیا نپرسند که این پست های فلانی را خواندی یا نه!

177493_460s

تفکری که اغلب بیشتر در نوجوانان و جوانان نمود دارد. مثلا فکر می‌کنیم فلان مسئول چقدر راحت رانت بازی می‌کند و رشوه می‌گیرد و … در حالیکه حتی اگر همه این کارها و بدترش را انجام بدهد دغدغه رو شدن،پول بیشتر را دارد. به نظرم همچنین آدمی راحت نیست، نه این که عذاب وجدان داشته باشد و این حرفا،نه! اما خب مثل فلان کارمندی که شب و روزش از دولت و نظام انتقاد می‌کند و نگران درآمد آخرماهش است راحت نیست!(حالا مثلا این کارمند راحت است؟ خب دغدغه های زیاد و مهم و خطرناک آن مسئول را ندارد!)

یا مثلا فلان کارگردان مبتذل ساز چقدر حال می‌کند که این همه بازیگر زیبا و مشهور زیر دستش هستند و فیلمش هم که مالی نیست و راحت درست می‌شود! در حالیکه کارگردان های فیلم هایی مثل پایان نامه و اخراجی‌ها و پوپک و مش‌ماشالله و …. خیلی مشکلات را تجربه کرد و خیلی حرص‌ها می‌خورند!

4937_5839_400

در وادی مذکرها زیبایی اهمیت چندانی ندارد! مرد باید مرد باشد، باید جذاب باشد، باید قابل تکیه باشد این ها را که داشت جمعیت نسوان برایش سر و شاید دست می‌شکانند. این جذاب شدن راه‌هایی دارد که یادم می‌آید در یک وبلاگ فارسیی در موردش خواندم ولی الآن لینکش در دسترس نیست.

یادم هست که حدیثی بود از امام علی در مورد رخنه لبخند در قلوب! من هم در زندگی به این نتیجه رسیده ام که آدم هر چقدر در طول زندگی آسوده خاطر باشد و بیشتر لبخند بزند جذاب‌تر می شود! به این نتیجه هم انگار رسیده ام که مدل مو بدجوری در جذابیت تاثیر دارد! مرد بودن هم که تاثیر به سزاری خود را داراست.

پس به نظر من راز جذابیت مردان شد:مرد بودن،مدل موی به قیافه خور داشتن  و همیشه لبنخند زدن به طوریکه ردش روی صورت بماند!

حالا این چه ربطی به جورج کلونی و عکس بچگی‌اش دارد؟ خب می بینید که این جورج کلونی عرضه لبخند درست زدن نداشته و مدل مویش ضایع بوده در نتیجه؟ خب در نتیجه این یارو نتیجه گرفته که جورج کلونی هیچ وقت صاحب دوست دختر نمی شده!چه نتیجه خنده داری:دی

البته این تصویر به ظاهربینی تصویر اول هم ربط دارد!دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *