اورَه

سعید رمضانی و نوشته‌هایش

ویدئوی تکنولوژی-Tabcandy انقلابی در مدیریت تب ها

۳ دیدگاه‌ها

پیش نمایشی از Tabcandyدر فایرفاکس(نسخه بتا)

Tabcandy یک ویژگی یا امکان فایرفاکس نیست، شروع کننده انقلابی در زمینه مدریت جدیدتر پنجره هاست، شاید بتوان گفت برادر کوچکتر انقلابی که با آمدن تب ها به وجود آمد.  Tabcandy را شاید بتوان مدیریت تمام فایرفاکس های باز(شامل تب ها، پنجره ها و پروفایل ها) است.

در یک محیط جدید شما شاهد تمام تب ها و پنجره های فایرفاکس خواهید بود، خواهید توانست تب ها را به راحتی جا به جا کرده یا در گروه های مختلف جا دهید، گروه را نام گزاری کرده و با بزرگ و کوچک تر کردنش اهمیتش را نشان دهید. در Tabcandy شما حتی می توانید گروه تب های فایرفاکستان را با دیگران به اشتراک بگزارید یا برای آینده ذخیره کنید. تعریف persona و پشت زمینه برای هرگروه به همراه ویژگی هایی که شاید در آینده اضافه شوند با شما کاری خواهد کرد که به گذشته بدون Tabcandy بخندید!

Tabcandyهنوز در مرحله آزمایشی اولیه قرار دارد، مثل نطفه یک فرد انقلابی. اما اگر می خواهید خودتان امتحان کنید و تحمل کرش ها و باگ ها را تا حد جنون دارید خودتان می توانید از این صفحه آخرین نسخه پری آلفای فایرفاکس را دانلود کنید.

نفهمیدید؟ می خواهید بهتر بدانید؟ خب پس ویدئوی مربوطه را  به صورت آن لاین ببینید یا همین نسخه آن لاین را  دانلود کنید یا نسخه بی کیفیت را از این لینک بگیرید.البته اطلاعات کامل تر جانبی و تغییرات نسخه های جدید را که معلوم است، از سایت سازنده ببینید.

تماشای ویدئو به صورت آن لاین:

و در آخر با تشکر از مطلب Techcrunch که باعث آشنایی من با Tabcandy شد.



 1. فایر فاکس من به هم خورده امید وارم با این برنامه یه کم سرعتش بیشتر بشه

  1. admin مدیر گفت:

   @یک نویسنده,
   سرعت که با این ویژگی جدید فایرفاکس ۴ بیشتر نمی شود. سرعت کار شما با اینترنت و تب ها بیشتر می شود نه سرعت نرم افزاری فایرفاکس.
   به شخصه که نسخه آزمایشی را امتحان کردم همان سرعت ویدئو را نداشت و کمی کند بود:)

 2. سپهر گفت:

  من نسخه ی آزمایشی فایر۴ رو امتحان نکردم ول یک افزونه هست به اسم TabGroup Manager که واقعآ منو از دست تبها زیادی که داشتم خلاص کرد و بهشون یکم نظم و ترتیب داد…. ضمن اینکه میشه باهاش بک دسته از تبها را Hibernate کرد و … که واقعآ اونو تبدیل به افزونه ی توپی کرده…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *